Розв’яжіть систему рівнянь: 4х + 3у = 1; 5х + у = -7.


Ответы на вопрос

Отвечает Котявина Арина.

Ответ:

(-2;3)

Объяснение:

4х+3у=1;

у=-7-5х.

4х+3(-7-5х)=1

х=-2

у=-7-5*(-2)

у=3

(х;у)=(-2;3)