Знайдіть суму перших 5 членів геометричної прогресії (bn), якщо b1=16,q= -1/2


Ответы на вопрос

Отвечает Власов Егор.

Ответ:

11

Объяснение:

S5 = 16(1 - (-1/2)^5 / 1- (-1/2) = 16(1+ 1/32) / 1 +1/2 = 33/2 * 2/3 = 11