Очень срочно!! даю 20балов!!! У коробці 6 білих кульок і декілька чорних. Скільки чорних кульок у

коробці, коли ймовірність того, що вибрана навмання кулька біла, дорівнює 3/5?​

Ответы на вопрос

Отвечает Фролов Степан.

Ответ:  4 чёрных шарика.

Объяснение:

В коробке 6 белых шариков и "k" чёрных.

Вероятность того, что выбран 1 белый шарик равна  P=\frac{m}{n}=\frac{6}{6+k}=\frac{3}{5}  .

Значит,

6\cdot 5=3\cdot (6+k)\; \; \to \; \; 30=18+3k\; ,\; \; 3k=12\; ,\; \; k=4

Отвечает Цой Данил.

Ответ:

4 чорні кульки

Объяснение:

Якщо 6 білих кульок, то при відношенні 3/5 (6/10) можна зрозуміти, що всього 10 кульок.

10 - 6 = 4 чорні кульки