функції задано формулою y=3-2x . Знайдіть значення аргумента , при якому значення функції дорівнює 9


Ответы на вопрос

Отвечает Зейналов Руслан.

y=3-2x

y=9

9=3-2x

-2x=9-3

-2x=6

x=-3