Було 200 г 8-відсоткового розчину солі. Через деякий час 40 г води випарували. Яким став

відсотковий вміст солі в розчині?

Ответы на вопрос

Отвечает Батракова Алиночка.

mсолі = 0.08*200=16г

m1води=200-16=184

m2води=184-40=144

w2солі=16/144=0.11=11%