Після того як змішали 50-відсотковий і 20-відсотковий розчини кислоти , отримали 600г

25-відсоткового розчину. Скільки було грамів 50-відсоткового розчину?

Ответы на вопрос

Отвечает Raud Angelina.
0,5х + 0,2у = 0,25( Х + у )
Х + у = 600
Решение
0,5х + 0,2у = 0,25х + 0,25у
0,25х = 0,05у
25х = 5у
у = 5х
Х + 5х = 600
Х = 100 ( г ) 50 % ной
у = 500 ( г ) 20 % ной
Ответ 100 г