Розв'яжіть рівняння 3х-2=2х-3 да 15 балів і розпишіть рівняння пжжж​


Ответы на вопрос

Отвечает Головин Даниил.

Ответ:

Объяснение:

3х-2=2х-3

3х-2х=-3+2

х=-1

Отвечает Богданець Альонка.

3x-2=2x-3

3x-2x=-3+2

x=-1

Тобто нам потрібно перенести х у ліву сторону, а числа у праву, змінюючи факт