ЗнайЗнайдіть довжину відрізка AB якщо A(-1;2;5) B(-2;0 ;7))


Ответы на вопрос

Отвечает Ненахова Полина.

AB=\sqrt{(-2+1)^2+(0-2)^2+(7-5)^2} =\sqrt{1+4+4}=\sqrt{9} =3