через кінець B відрізка AB проведено площину a. Точка M лежитьна відрізку AB. Через точки A i M

проведено паралельні прямі, які перетинають площину a в точках A1 і M1 відповідно. Знайдіть довжину відрізка AB, якщо AA1 : MM1=5:3, AM=4см

Ответы на вопрос

Отвечает Бородина Рита.

АМ1/В1М1=2/5=2х/5х, АВ1=АМ1+В1М1=2х+5х=7х, АМ1/АВ1=АМ/АВ, 2х/7х=АМ/14, АМ=2*14/7=4