За 7 зошитів і 3 ручки заплатили 58 грн. Скільки коштує 1 зошит і 1 ручка, якщо 2 зошити дорожче на

5 грн. за 3 ручки.

Ответы на вопрос

Отвечает Акимов Александр.

Ответ:

10грн

Объяснение:

7з+3р=58

2з-3р=5

Додаємо

7з+3р=58

+

2з-3р=5

_________

9з=63

1зош = 63/9=7грн

14-3р=5

3р=9

1ручка=9/3=3 грн

3+7=10