Знайти значення аргументу функції у = 5 - 2,5х, якщо значення функції дорівнює -10


Ответы на вопрос

Отвечает Шидловская Анастасия.

Ответ:

При х = 6.

Объяснение:

у = 5 - 2,5х

Если у = - 10, то

- 10 = 5 - 2,5х

2,5х = 5 + 10

2,5х = 15

х = 15 : 2,5

х = 6.