Лінійну функцію задано формулою y= - 2x + 3 значення функції, якщо значення аргументу дорівнює 5​


Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Ответ:

У=-7

Объяснение:

Аргумент это х=5, подставим и найдем у=-2*5+3=-10+3=-7