Назвіть в квадратному рівнянні його коефіцієнти 1) 5x2-9x+4=0 2) x2+3x-10=0 3) -x2-8x+1=0 4)

-4x2+5x=0 5) 6x2-30=0 6) 9x2=0

Ответы на вопрос

Отвечает Борискина Диана.

Ответ:

Коефіцієнти в квадратному рівнянні мають такий вигляд:

1) 5x^2 - 9x + 4 = 0:

a = 5

b = -9

c = 4

2) x^2 + 3x - 10 = 0:

a = 1

b = 3

c = -10

3) -x^2 - 8x + 1 = 0:

a = -1

b = -8

c = 1

4) -4x^2 + 5x = 0:

a = -4

b = 5

c = 0

5) 6x^2 - 30 = 0:

a = 6

b = 0

c = -30

6) 9x^2 = 0:

a = 9

b = 0

c = 0

У квадратних рівняннях коефіцієнт "a" завжди відповідає за коефіцієнт перед x^2, "b" перед x і "c" - за вільний член.

Объяснение: