Функцію задано формулою у= - 2х+7. Визначте: А) значення функції, якщо значення аргументу

дорівнює 6;Б) значення аргументу, при якому значення функції дорівнює -9;В) чи проходить графік функції через точку А( -4; 15).​

Ответы на вопрос

Отвечает Бойко Олька.

у= - 2х+7

А) значення функції, якщо значення аргументу дорівнює 6;

х=6, то у= -2×6+7= -12+7= -5

Б) значення аргументу, при якому значення функції дорівнює -9;

у= -9, то -2х+7= -9, -2х= -9-7= -16, -2х= -16, х=8

В) чи проходить графік функції через точку А( -4; 15).

х= -4, у=15, то 15= -2× (-4)+7, 15=8+7, 15=15, следовательно график функции проходит через точку А