48.' Розв'яжіть рiвняння: 1) (1,8-0,3y) (2y + 9) = 0; 2) (бу + 4) (1,1y - 3,3) = 0.​


Ответы на вопрос

Отвечает Рыжков Коля.

Ответ:

1) Розв'яжемо перше рівняння:

(1,8 - 0,3y)(2y + 9) = 0

Розкриємо дужки:

3,6y + 16,2 - 0,6y^2 - 2,7y = 0

Скоротимо подібні доданки:

-0,6y^2 + 0,9y + 16,2 = 0

Перенесемо все на одну сторону:

-0,6y^2 + 0,9y + 16,2 = 0

2) Розв'яжемо друге рівняння:

(бу + 4)(1,1y - 3,3) = 0

Розкриємо дужки:

1,1буy - 3,3бу + 4,4y - 13,2 = 0

Скоротимо подібні доданки:

1,1буy + 4,4y - 3,3бу - 13,2 = 0

Перенесемо все на одну сторону:

1,1буy + 4,4y - 3,3бу - 13,2 = 0

Объяснение: