1. Знайти перший член та знаменник геометричноїпрогресії (b), якщо b 3= -7,2; b4=14,4.​


Ответы на вопрос

Отвечает Домостой Стефания.

Ответ:

q=-2

b1=-1.8

Объяснение:

q=b4/b3

q=14.4/(-7.2)=-2

b1=bn/q^(n-1)

b1=b4/q^3=14.4/(-2)^3=14.4/(-8)=-1.8