При якому значенні а рівняння (а-3)х=8. 1) має корінь, рівний 4;. 2) не має коренів.​


Ответы на вопрос

Отвечает Коротков Никита.

(а-3)х=8

х=8/(а-3)     при а=3 корней нет

4=8/(а-3)

а-3=8:4=2

а=5    при а=5 х=4

Отвечает Чупрова Анна.

1) Підставляємо корінь і знаходимо а:

4(а-3)=8

4а-12=8

4а=20

а=5

Відповідь: 5.

2) Рівняння має корені при будь-якому коефіцієнті перед х, окрім 0:

а-3=0

а=3

Відповідь: 3

Если будут вопросы – обращайтесь :)