Даю 50 балів! Складіть квадратне рівняння , корені якого більші за відповідні корені рівняння

х2+3х-2=0 на 1

Ответы на вопрос

Отвечает Dylykova Dasha.

D=9-8=1

x_{1} =\frac{3-1}{2} =1\\x_{2} =\frac{3+1}{2}=2