ПОЖАЛУЙСТА ПОМОГИТЕ!!!!! 18 БАЛОВ!!!!!!! Човен за 3 год руху за течією і 2 год руху проти течії

длає 92 км. За 9 год руху за течією човен долає відстань у 5 разів більшу, ніж за 2 год руху по озеру. Знайдіть власну швидкість човна та швидкість течії.

Ответы на вопрос

Отвечает Орлов Андрей.

Ответ:

Объяснение:

Нехай власна швидкість човна х км\год, а швидкість течії у км\год.

Тоді швидкість човна за течією х+у ( км/год)

проти течії х-у ( км/год)

Маємо систему

3(х+у) + 2(х-у) = 92

9(х+у)\2х=5

3х+3у+2х-2у=92

9х+9у-10х=0

5х+у=92

х=9у

підставимо х у перше рівняння

5*9у+у=92

45у+у=92

46у=92

у=2  км/год швидкість течії

підставимо у

х=9*2

х=18.  км/год швидкість човна