Одне з чисел у 6 разів менше за друге. Різниця цих чисел дорівнює 100. Знайдіть ці числа.


Ответы на вопрос

Отвечает Валяев Дмитрий.

Ответ:

1 число - х

2 число - 6х

6х-х=100

5х=100

х=100:5=20

1 число - 20

2 число 20*6=120

120-20=100

Объяснение: