Скориставшись визначенням, обчисли похідну функції в точці x:y=3x^2+5x.​


Ответы на вопрос

Отвечает Ермаков Кирилл.

Объяснение:

y = 3 {x}^{2}  + 5x \\ y =  \frac{d}{dx} (3 {x}^{2}  + 5x) \\ y =  \frac{d}{dx}(3 {x}^{2} ) +  \frac{d}{dx}(5x) \\ y = 3 \times 2x + 5 \\ y = 6x + 5