2х-3у=264х-15у=88 розв'яжіть систему рівнянь методом додавання ​​


Ответы на вопрос

Отвечает Кравченко Софія.

Ответ:

2x - 3y = 26 \\ 4x - 15y = 88 \\  \\ - 4x  + 6y = -  52 \\ 4x - 15y = 88 \\  \\ 4x - 4x + 6y - 15y = 88 - 52 \\  - 9y = 36 \\ y =  - 4 \\ \\  2x - 3( - 4) = 26 \\y =  - 4  \\  \\ 2x + 12 = 26 \\ y =  - 4 \\  \\ 2x = 14 \\ y =  - 4 \\  \\ x = 7 \\ y =  - 4