Знайдіть суму нескінченної геометричної прогресії, якщо b1= -90, b4= 80/3


Ответы на вопрос

Отвечает Солодуха Егор.

b(n) =b(1)×q^(n-1),

b(4)=-90×q^3=80/3,

q^3=-80/(90×3)=-8/27,

q=-2/3,

S=b(1)/1-q=-90/(1+2/3)=(-90×3)/5=-270/5=-54

Вiдповiдь : - 54