Будь ласка допоможіть!!!!!!! 1. Знайдіть корінь рівняння (x+9)(x-2)-(x-5)(x+5)=14 2. Знайдіть

найбільше значення виразу: 8x-x^2+9 3. Спростіть вираз (x^4)^2x^3

Ответы на вопрос

Отвечает Бондар Полина.
1) х² + 7х -18 - х² + 25 = 14
    7х = 21
     х = 3
2) 8х - х² + 9 = -х² + 8х + 9 = -(х² - 8х -9) = - (х - 4)²+25
На графике это парабола у = х², ветвями вниз, сдвинутая вправо на 4 единицы и поднятая вверх на 25 единиц
Ответ: 25
3) (х^4)^2 = x^8
Поэтому наш пример: x^8·x^3 = x^11