2. Розв'яжи задачу. а) Із 25 кг яблук отримали 10 кг сушених. Скільки потрібно взяти свіжих яблук,

щоб отримати 15 кг сушених? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Мавлютов Вадим.

Відповідь: 37,5 кг

Пояснення:

25кг-10кг

х кг-15кг

х=(25*15):10=37,5(кг)