Виконайте піднесення до квадрата (3x² - 2y5) 2​


Ответы на вопрос

Отвечает Черкашин Владислав.

Для піднесення виразу (3x² - 2y⁵)² до квадрата, вам потрібно помножити вираз на самого себе. В результаті ви отримаєте квадрат даного виразу. Давайте зробимо це:

(3x² - 2y⁵)² = (3x² - 2y⁵) * (3x² - 2y⁵)

Для множення цих двох виразів вам знадобиться використовувати розподільний закон (розкривати дужки). В результаті отримаємо:

(3x² - 2y⁵) * (3x² - 2y⁵) = 9x⁴ - 6x²y⁵ - 6x²y⁵ + 4y¹⁰

Тепер можна скоротити подібні члени:

9x⁴ - 12x²y⁵ + 4y¹⁰

Отже, вираз (3x² - 2y⁵)² піднятий до квадрата дорівнює 9x⁴ - 12x²y⁵ + 4y¹⁰.

Отвечает Зализко Ванёк.

Объяснение:

(3х² - 2у⁵)² = 3х² * 3х² - 2 * 3х² * 2у⁵ + 2у⁵ * 2у⁵ =

9х⁴ - 12х²у⁵ + 4у¹⁰