Задача 3. Учень задумав два числа, сума яких дорівнює 100, а різниця дорівнює 26. Які числа думав

учень?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьменко Константин.

Ответ:

Вирішимо рівняння методом додавання/віднімання:

х + у  = 100  

х - у = 26;

--------------

2х = 126

2у = 74;

--------------

х = 126/2 = 63

у = 74/2 = 37

---------------------

Відповідь: 63 і 37.