ПЖ!Відомо що пара (х; 2) э розв’язком рівняння 5х+3у=16. Знайдіть значення х.​


Ответы на вопрос

Отвечает Беляев Егорушка.

Ответ:

Підставляємо замість y число 2

5x+3•2=16

5x+6=16

5x=-6+16

5x=10

x=2

Відповідь: x=2

Отвечает Музаев Самандар.

Ответ:

x=2

Объяснение:

(x;2) -> y=2

Подставляем значение у в уравнение:

5x+3*2=16

5x+6=16

5x=10

x=2