вкладник вніс на банківський рахунок 6000грн. під 15% річних. В яку суму перетвориться цей вклад

через 4 роки?

Ответы на вопрос

Отвечает Базанов Михаил.
A n =A₀(1+  \frac{p}{100} )ⁿ
A n =6000грн.(1+15%/100)⁴=6000*(1.15)⁴=6000*1.7=10200грн.