вкладник вніс до банку 1000 грн під 7 процентів річних яку суму він не матиме через на рахунок

через 3 роки​

Ответы на вопрос

Отвечает Апханов Александр.

7% от 1000 = 0,07 × 1000 = 70 (грн)

70 × 3 = 210 (грн) - за 3 года

1000 - 210 = 790 (грн)

Отвечает Логинов Иван.

Використовуючи формулу складної процентної ставки, маємо

S=P(1+i)^n=1000\cdot (1+0{,}07)^3=1225{,}043 грн