Знайдіть значення виразу: 1) b² - 4b, якщо b = -2; b = 0,5; 2) х² - у², якщо x = 5; у = -3; якщо

х = 0,1; у = 0,2.​

Ответы на вопрос

Отвечает Мазитов Камиль.

Ответ:

1) Для b = -2:

b² - 4b = (-2)² - 4(-2) = 4 + 8 = 12

Для b = 0,5:

b² - 4b = (0,5)² - 4(0,5) = 0,25 - 2 = -1,75

2) Для x = 5 і у = -3:

x² - у² = 5² - (-3)² = 25 - 9 = 16

Для x = 0,1 і у = 0,2:

x² - у² = (0,1)² - (0,2)² = 0,01 - 0,04 = -0,03

Объяснение: