ДАЮ 40 БАЛІВ. Відомо, що m < n. Чи може різниця m - n дорівнювати   числу: 1)

4,6;2)  -5,2;1.4 Як розташована на координатній прямій точка А (а) відносно точки B (b), якщо:1)a-b =2;2)a-b=- 6;3) a - b = 0 ;4) b-a=√2?​

Ответы на вопрос

Отвечает Полухина Ульяна.

Відповідь:

Пояснення:

Якщо m < n, то різниця m - n завжди буде від’ємною. Отже, різниця m - n не може дорівнювати додатньому числу 4,6.

Так, різниця m - n може дорівнювати -5,2, оскільки це від’ємне число.

1.4 Якщо a-b = 2, то точка А знаходиться праворуч від точки B на відстані 2 одиниць на координатній прямій.

Якщо a-b = -6, то точка А знаходиться ліворуч від точки B на відстані 6 одиниць на координатній прямій.

Якщо a-b = 0, то точки А і B співпадають і знаходяться у тому ж місці на координатній прямій.

Якщо b-a = √2, то точка А знаходиться ліворуч від точки B на відстані √2 одиниць на координатній прямій.