1) b-a= -0,1 що більше a чі b? 2) b-a= 0,1 що більше а чі б?3) a-b = (-2)⁵ що більше а чі б?4)

a-b = (-3)⁶ що більше а чи б5) a-b = -5⁴ що більше а чи б?в роз'яснення будьласка як робити.​

Ответы на вопрос

Отвечает Сорокин Кирилл.

1) (b - a) = -0,1. Оскільки вираз має негативний результат (-0,1), це означає, що b менше за a.

2) (b - a) = 0,1. Так як результат є позитивним (0,1), то a менше за b.

3) a - b = (-2)⁵. Оскільки (-2)⁵ = -32 (від'ємне число), то a менше за b.

4) a - b = (-3)⁶. Оскільки (-3)⁶ = 729 (позитивне число), то a більше за b.

5) a - b = -5⁴. Оскільки -5⁴ = -625 (від'ємне число), то a менше за b.