1. 1) 13 селища одночасно виïхали в протилежних напрям- ках велосипедистка і вантажівка.

Велосипедистка рухаєть- ся зі швидкістю 14 км/год, а вантажівка 58 км/год. За скiльки годин відстань між велосипедисткою і вантажів- кою становитиме 216 км?​

Ответы на вопрос

Отвечает Лукашенко Дмитрий.

Ответ:

1)25:5=25(км/ч)

2)25-14=11(км/ч)

125:5-14= 11