Рейсовий автобус проїхав відстань з пункту А в пункт В з швидкістю 60км/год. Повертався назад з

швидкістю 80км/год, витративши на весь рейс 7 годин. Знайти відстань між пунктами А і В.Рейсовий автобус проїхав відстань з пункту А в пункт В з швидкістю 60км/год. Повертався назад з швидкістю 80км/год, витративши на весь рейс 7 годин. Знайти відстань між пунктами А і В.

Ответы на вопрос

Отвечает Мишина Полина.

Відповідь:

х - расстояние

\frac{x}{60} - время из пункта А в В

\frac{x}{80} - время из пункта В в А

7 часов - все время

\frac{x}{60} +\frac{x}{80} =7\\\\\frac{60x+80x-7*60*80}{4800} =0\\\\140x=33600\\x=240

Расстояние между пунктом А и В равно 240 км

Покрокове пояснення: