Число 800 спочатку зменшили на 10%, а потім збільшили на 10%. Чи змінилось початкове число? Якщо

так, то збільшилось чи зменшилось і на скільки відсотків?

Ответы на вопрос

Отвечает Сай Екатерина.

Ответ:

Почнемо зі зменшення числа 800 на 10%.

Зменшення на 10%:

10% від числа 800 дорівнює (10/100) * 800 = 80.

Таким чином, після зменшення на 10%, число стає 800 - 80 = 720.

Тепер збільшимо число 720 на 10%.

Збільшення на 10%:

10% від числа 720 дорівнює (10/100) * 720 = 72.

Таким чином, після збільшення на 10%, число стає 720 + 72 = 792.

Отже, початкове число 800 спочатку зменшили на 10%, а потім збільшили на 10%. Після цих двох операцій число змінилося і стало 792. Зміна становить (800 - 792) / 800 * 100% = 1%. Тобто початкове число зменшилося на 1%.

Объяснение: