Деякі додатне число спочатку збільшили на 50%, а потім одержане число зменшили на 50%. Як змінилося

початкове число?

Ответы на вопрос

Отвечает Черноморд Ника.

Ответ:

початкове число зменшилось на 25%

Объяснение:

Нехай задане число 100 , тоді збільшимо його 50% :

100:100*50=50

100+50=150 - нове число

Далі зменшимо його на 50% :

150:100*50=75

150-75=75

Число зменшилось 100-75=25 - на 25 одиниць

100:100*25=25%, тобто початкове число зменшилось на 25%