Надо на с/р,хелп 2. Знайти корені рівняння: a) 2,6x = 108 +2x; B) y-y-0; = 6) - 0,7х + 2 = 65 ;

г) 14х-1 = 27.​

Ответы на вопрос

Отвечает Катушин Илья.

Ответ:

Объяснение:

Давайте розв'яжемо ці рівняння:

a) 2.6x = 108 + 2x

Спростимо рівняння, віднімемо 2x з обох сторін:

2.6x - 2x = 108

0.6x = 108

Тепер поділимо обидві сторони на 0.6:

x = 108 / 0.6

x = 180

Отже, розв'язок рівняння a) x = 180.

б) y - y - 0 = 6

Спростимо рівняння:

0 = 6

Це рівняння немає розв'язків, оскільки не можливо задовольнити умову 0 = 6.

в) -0.7x + 2 = 65

Спростимо рівняння, віднімемо 2 з обох сторін:

-0.7x = 65 - 2

-0.7x = 63

Тепер поділимо обидві сторони на -0.7:

x = 63 / (-0.7)

x = -90

Отже, розв'язок рівняння в) x = -90.

г) 14x - 1 = 27

Спростимо рівняння, додамо 1 до обох сторін:

14x = 27 + 1

14x = 28

Тепер поділимо обидві сторони на 14:

x = 28 / 14

x = 2

Отже, розв'язок рівняння г) x = 2.