будь ласка Записати вираз (3а+1)²-9(а+1)(а-1) у вигляді многочлена стандартного виду​ та знайдіть

його значення, якщо а=-1

Ответы на вопрос

Отвечает Майер Настя.

Ответ:

4

Объяснение:

(3a+1)^2-9(a+1)(a-1)=9a^2+6a+1-9(a^2-1)=\\\\9a^2+6a+1-9a^2+9=6a+10\\\\a=-1\\\\6\cdot(-1)+10=-6+10=4