При яких значеннях а система рівнянь 8х+ау=6, 4х-5у=3 має безліч розв'язків?​


Ответы на вопрос

Отвечает Новиков Иван.

Объяснение:

8x + ay = 6

4x - 5y = 3

Для безлічі розв'язків обидва рівняння мають спільну пропорційну залежність. Це може бути досягнуто, якщо співвідношення між коефіцієнтами a і -5 відповідає співвідношенню між коефіцієнтами 8 і 4. Тобто:8 / 4 = a / (-5)

2 = a / (-5)

a = -10

Отже, система має безліч розв'язків при a = -10.