Одно из чисел на 3 больше другого после того как меньшее число увеличили на 20% их сумма стала 47

найдите эти числа

Ответы на вопрос

Отвечает Батуева Альбина.

Ответ:

Одне з чисел на 3 більше іншого після того як менше число збільшили на 20% їх сума стала 47 знайдіть ці числа

Нехай х - одне з чисел ,

тоді

інше число - х+3

За умови , що менше число збільшили на 20 % - х + 0,02

Тоді сума чисел виглядатиме так :

х+0,02+х+3=47

2х+3,02=47

2х=47-3,02=43,98

х=43,98÷2=21,99

Перше число - х+3=3+21,99=24,99

Друге число - х+0,02=21,99+0,02=22,01

Отвечает Зеленцов Никита.

Ответ:

20 и 23

Объяснение:

Пусть меньше из чисел будет а, тогда второе число а+3.

а*1.2+(а+3)=47

2.2а=44

а=20 первое число

20+3=23 второе число