Знайти неповну частку та остачу від ділення 1081 на -225


Ответы на вопрос

Отвечает Радкевич Павел.

1081 : (-225) = -4 (ост. 181)

1081 - делимое

(-225) - делитель

(-4) - неполное частное

181 - остаток

Проверка: (-225) · (-4) + 181 = 900 + 181 = 1081

Ответ: (-4), остаток 181.