З якого рівняння зручно виразити одну змінну через іншу 7a+2b=9 3a+b=-1


Ответы на вопрос

Отвечает Вовк Ксюха.

Ответ:

Через рівняння 3a+b=1

Объяснение:

3a+b=1 => b=1-3a

Отвечает Ковалёва Ксения.

Ответ:

3a + b=1

b= 1-3a

Объяснение: