Із натуральних чисел від 1 до 20 включно учень навмання називає одне. Яка ймовірність того, що це

число є дільником числа 20?

Ответы на вопрос

Отвечает Евтух Гриша.

Делители числа 20: 1, 2, 4, 5, 10, 20. Всего делителей: 6.

m = 6

n = 20

P = m/n = 6/20 = 3/10 = 0,3