Розв*яжіть неповні квадратні рівняння : 2) 3x^2-2x=0


Ответы на вопрос

Отвечает Дружинин Михаил.

Объяснение:

3х²-2х=0

х(3х-2)=0

х1=0

3х-2=0

3х=2

х=2/3