Знайти найбільше значення функції: y=x³-3x²+3x+2 на проміжку [-2;2].Допоможіть будь ласка!


Ответы на вопрос

Отвечает Ивлеева Маша.

Ответ:

Объяснение:

y'=3x²-6x+3

x²-2x+1=0

(x-1)²=0

x=1

y(1)= 1-3+3+2= 3

y(-2)= -8-12-6+2= -24

y(2)= 8-12+6+2= 4