Розклади на множники квадратний тричлен: x2+26x+133 (Першим вводь найбільший корінь квадратного

рівняння)

Ответы на вопрос

Отвечает Руденко Егор.

x^2+26x+133=0\\D=676-532=144=12^2\\\\x_1=\frac{-26+12}{2} = \frac{-14}{2} =-7\\x_2=\frac{-26-12}{2} = \frac{-38}{2} =-19\\\\x^2+26x+133 = (x-x_1)(x-x_2) = (x+7)(x+19)