Розклади на множники квадратний тричлен: x2+17x+30 (Першим вводь найбільший корінь квадратного

рівняння)

Ответы на вопрос

Отвечает Ермек Сабыржан.

Ответ:

(х+15)*(х+2).

Объяснение:

написано на фото


Отвечает Кибанов Денис.

Відповідь:

(x+15)(x+2,5) = 0

Пояснення:

x2+17x+30 = 0

D = b^{2}-4ac = 17^{2}-4*30 =169

x_{1,2}  = (-b+-\sqrt{D})/2a = -15; -2

Розкладаємо на множники за формулою:

a(x-x_{1})(x-x_2}) = 0

(x+15)(x+2) = 0