Катер за течією за 4 год. проплив таку ж відстань, яку пропліваеє за 8 год. проти течії. Швидкість

течії річки дорівнює 3 км/год. Обчисли швидкість катера у стоячий воді Запиши відповідь:Швидкість катера у стоячій воді дорівнює___ км/годСкільки кілометрів за течією проплив катера? ___км.Помните пожалуйста с решением задачи ​

Ответы на вопрос

Отвечает Рожнова Дарья.

Швидкість катера у стоячій воді дорівнює х км/год

Швидкість катера за течією  дорівнює (х+3) км/год

Скільки кілометрів за течією проплив катер?

4(х+3) км.

Швидкість катера проти течії. дорівнює (х-3) км/год

Скільки кілометрів проти течії. проплив катер?

8(х-3)

за течією  проплив таку ж відстань, яку пропліваеє проти течії.

4(х+3)=8(х-3)

4х+12=8х-24

4х-8х=-24-12

-4х=-36

х=9

Швидкість катера у стоячій воді дорівнює 9 км/год