Обчислити значення аргументу,якщо значення функції у=18-1/3х дорівнює 3.


Ответы на вопрос

Отвечает Шушакова Александра.

Ответ:

Объяснение:

заменить (3) на уравнение у = 18-1/3x для х

3=18-1/3x

1/3x=18-3

1/3x=15  // *3

X=45